KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
  2.  Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.

Przyjdź do nas:
Warszawa ul. Mińska 1/5

Zadzwoń:
tel. 504 814 090

Sekretariat czynny:
pon. - piąt.: 8.00 - 16.00

Nasza oferta edukacyjna



Szkoła Podstawowa

Tryb nauczania stacjonarny - 3 dni w tygodniu (wtorek, środa, czwartek w godz. 8.00 - 15.15)

Rekrutacja

Liceum Ogólnokształcące

Tryb nauczania stacjonarny - 3 dni w tygodniu (wtorek, środa, czwartek w godz. 8.00 - 15.15)

Rekrutacja

Liceum Ogólnokształcące

Tryb nauczania zaoczny - (zajęcia sobota - niedziela w godz. 8.00 - 16.30)

Rekrutacja

Aktualności



03.09.2020

Komunikat w sprawie miejsc przeprowadzania egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

Informujemy, że egzamin maturalny w terminie poprawkowym jest przeprowadzany w tych samych szkołach, w których zdający przystępowali do egzaminów w terminie głównym. W przypadku osób skierowanych do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie z innych komisji informacja o miejscu zdawania jest przekazywana do zdającego indywidualnie za pośrednictwem macierzystej komisji okręgowej. Przypominamy, że egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędzie się 8 września 2020 r. o godz. 14.00....

Czytaj dalej
25.08.2020

TERMINY ZJAZDÓW W FORMIE ZAOCZNEJ (semestr jesienny)

12-13.09.2020 26-27.09.2020 10-11.10.2020 24-25.10.2020 7-8.11.2020 21-22.11.2020 5-6.12.2020 12-13.12.2020 9-10.01.2021 (sesja egzaminacyjna) Termin oddania prac semestralnych (semestry programowo najwyższe) – 13.11.2020 Sesja egzaminacyjna (semestry programowo najwyższe) – 12.12.2020 – 5.01.2021 Termin oddania prac semestralnych (pozostałe semestry) – 22.11.2020 Sesja egzaminacyjna (pozostałe semestry) – 16.12.2020 – 13.01.2021...

Czytaj dalej
18.03.2020

E-mail do nauczycieli

Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot E-mail Sala Beata Giziewicz dyrektor, J. polski bgiziewicz@cku.waw.pl 218 Marzanna Stachurska wicedyrektor mstachurska@cku.waw.pl Elżbieta Borkowska J. polski eborkowska@cku.waw.pl 203 Leszek Delczyk J. polski Ldelczyk@cku.waw.pl 107 Monika Dejek J.polski mdejek@cku.waw.pl 307 Beata Troć Matematyka btroc@cku.waw.pl 207 Aleksandra Lewczuk Matematyka alewczuk@cku.waw.pl 311 Magdalena Miazga Matematyka, Fizyka, Przyroda mmiazga@cku.waw.pl 321 Hanna Przedborska-Matak Geografia,Podstawy przedsiębiorczości,Przyroda hprzedborska-matak@cku.waw.pl 110 Katarzyna Rosłoniec J. angielski krosloniec@cku.waw.pl 313 Katarzyna Kwintal-Ślińska J. angielski kkwintal-slinska@cku.waw.pl 213 Stanisław Skarżyński J. angielski sskarzynski@cku.waw.pl 202 Janusz Kuszmierek Informatyka jkuszmierek@cku.waw.pl 318 Laura Markowska Biologia, Przyroda Lmarkowska@cku.waw.pl 115 Małgorzata Popczyk Chemia, Przyroda mpopczyk@cku.waw.pl 323 Andrzej Obrycki Historia, WOS,Historia i Społeczeństwo aobrycki@cku.waw.pl 211 Angelika Figurska Historia, WOS,Historia i Społeczeństwo afigurska@cku.waw.pl 224 Ewa Mikus psycholog emikus@cku.waw.pl 103 Urszula Jaczewska pedagog ujaczewska@cku.waw.pl 101...

Czytaj dalej
Zobacz więcej aktualności

Ogłoszenia



Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z RODO. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuje ciasteczka